جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4095- تاریخ : 1396/10/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (شنبه)

 ورزش جوان و نوجوان 

کاپيتان تيم فوتبال بانوان استقلال خوزستان:

وضعيت ما دردناک است

کاپيتان تيم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با اشاره به شرايط نا به سامان اين تيم گفت: وضعيت ما دردناک است و دلم براي تيمم مي سوزد؛ اگر اين تيم منحل شود، شخصيت ما چه مي شود؟

معصومه رحيمي درخصوص مشکلات اين تيم براي اعزام به سيرجان براي بازي در هفته نخست نيم فصل دوم ليگ برتر کشور، اظهارکرد: ما مشکلات بسياري داريم و براي بازي اين هفته به همراه سرپرست تيم در محل باشگاه بوديم و از مسئولان باشگاه خواستيم که بگذارند که اين براي بازي به سيرجان برويم، زيرا اگر در غير اين صورت از جدول مسابقات کنار گذاشته مي شويم.

وي بيان کرد: در ابتدا قرار بود با هواپيما به سيرجان برويم و بعد هم گفتند نمي توانيم تيم را اعزام کنيم که سخنگوي باشگاه نيز با مديرکل ورزش و جوانان استان تماس گرفت و او هم گفت که من کمک مي کنم ولي بعد هم خبري نشد و حتي به ما گفتند که ممکن است، تيم منحل شود و بايد آقاي حيدري کمک کند.

بازيکن تيم فوتبال بانوان استقلال خوزستان ادامه داد: به هر حال باشگاه مي گويد که آقاي حيدري بايد حمايت کند زيرا خود او نيز قول حمايت داده است و حداقل او بايد هزينه هاي رفت و برگشت به بازي ها را تقبل کند و ما هم هزينه اسکان و خورد و خوراک را مي دهيم. در نهايت هم به نتيجه نرسيدند و ما هم به آن ها التماس کرديم که حداقل بگذاريد که بازي با سيرجان را برويم.

وي بيان کرد: پس از کش و قوس هاي فراوان قرار شد که ما با اتوبوس به سيرجان سفر کنيم و بازي هم با يک روز تاخير، روز شنبه برگزار شود که البته سيرجان قبول نکرد و در نهايت هم بازي معوقه اعلام شد.کاپيتان تيم فوتبال بانوان استقلال خوزستان گفت: ما چه گناهي کرده ايم که اين وضعيت ما است. من اول فصل مي خواستم به ذوب آهن بروم و حتي تا پاي قرارداد هم رفتم ولي گفتم براي تيم استانم بازي کنم، بهتر است و اگر اکنون تيم منحل شود، ما ضرر مي کنيم.وي در ادامه صحبت هايش با ايسنا بيان کرد: يک هفته اي است که ما با شش بازيکن تمرين مي کنيم و براي بازي با سيرجان به سختي 11 نفر شديم، آن هم بدون اين که بازيکن ذخيره اي داشته باشيم. براي جذب بازيکن هنوز هيچ اقدامي نشده است و اميدوارم آقاي حيدري کمک کنند تا بتوانيم بازيکن جذب کنيم. مشکلات ما بسيار است و در اين مدت سرمربي و سرپرست ما بسيار اذيت شدند. سرمربي ما فشار بسياري را تحمل مي کند، زيرا بازيکن ندارد.

رحيمي ادامه داد: اگر مسئولان کمک کنند و بودجه بدهند تا بتوانيم سه چهار بازيکن جذب کنيم شرايط تيم تغيير مي کند. وضعيت ما دردناک است. بازيکنان باتوجه به وضعيت مان، زانوي غم بغل کرده بودند و حتي گريه کردند. دلم براي تيمم مي سوزد. اگر تيم منحل شود، شخصيت ما چه مي شود؟ مگر تيم داري در بخش بانوان چقدر هزينه در بردارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون