جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4095- تاریخ : 1396/10/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (شنبه)

 صفرپور:
 غيبت «مبينا نژاد» يک طلاي صددرصد را از ما گرفت 

سرمربي تيم تکواندو نوجوانان دختر گفت: متاسفانه مبينا نژاد را به دليل آسيب ديدگي در رقابت‌هاي جهاني تونس در اختيار نداريم.

فاطمه صفرپور در خصوص انتخاب مجددش به عنوان سرمربي تيم تکواندو نوجوانان دختر اظهار داشت: در سال 2016 سرمربي اين تيم بودم و با کمک خدا و همت بچه‌ها توانستيم براي نخستين بار قهرمان جهان شويم و بنده هم به عنوان بهترين سرمربي انتخاب شوم. ضمن اينکه حدود سه سال در رده نونهالان در کنار مهرو کمراني کار کردم و حالا اعضاي آن تيم وارد نوجوانان شدند و شناخته خوبي از اين نفرات دارم.

وي در خصوص دير تشکيل شدن اردوي اين تيم گفت: از آنجايي که ملي‌پوشان ما درگير امتحان بودند، زمان زيادي را از دست داديم. اميدوارم بتوانيم در همين زمان کوتاه تيم را به آمادگي لازم برسانيم.

سرمربي تيم تکواندو نوجوانان دختر با اشاره به کم تجربه بودن بازيکنانش تصريح کرد: تقريبا تمام نفراتي که در دوره گذشته رقابت‌هاي جهاني در اختيار داشتيم وارد رده سني جوانان شدند و اين موضوع کار ما را سخت مي‌کند. به هر حال بايد با همين موجودي کار کنيم و هرچه در توان بگذاريم تا نتيجه دلخواه را کسب کنيم.

صفرپور در ادامه صحبت هايش با ميزان، در پاسخ به اين سوال که شرايط «مبينا نژاد» براي حضور در رقابت‌هاي جهاني چطور خواهد بود، گفت: مبينا يک طلاي صددرصد در ميدان جهاني بود که متاسفانه به دليل آسيب ديدگي قادر به همراهي تيم نيست.

وي ادامه داد: تيم‌هايي مانند ترکيه، صربستان و ... از چند ماه قبل نفرات خود را انتخاب کردند و به تورنمنت‌هاي مختلف اعزام ميشوند تا در رقابت‌هاي جهاني تونس که حکم انتخابي المپيک نوجوانان را دارد، شرکت کنند. البته قرار است ما هم در بهمن ماه عازم تورنمنت تدارکاتي ترکيه شويم.

بهترين مربي جهان در سال 2016 در پايان خاطرنشان کرد: اردو را با 30 ورزشکار آغاز مي‌کنيم و پس از حدود يک هفته تمرين 10 نفر را خط مي‌زنيم تا در هر وزن دو نفر (در مجموع 20 نفر) را در اردو داشته باشيم. فعلا نمي‌توانم در خصوص ترکيب نهايي اظهار نظر کنم و بايد ببينيم ملي‌پوشان در تمرينات چطور عمل مي‌کنند تا بهترين نفرات را عازم ميدان بزرگ جهاني کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون