جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4095- تاریخ : 1396/10/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (شنبه)

 رقابت هاي تنيس قهرماني سطح 2 آسيا – ويتنام؛
 مشکات الزهرا صفي جواز حضور در فينال را به دست آورد  

نماينده کشورمان موفق به حضور در فينال رقابت هاي تنيس قهرماني سطح 2 آسيا شد.

در ادامه رقابت هاي تنيس قهرماني زير 13 سال سطح 2 آسيا در ويتنام ، مشکات الزهرا از ايران که در تيم غرب آسيا حضور دارد موفق شد با شکست حريف خود صفي جواز حضور در فينال بازيها را بدست آورد.

در مرحله نيمه نهايي بخش انفرادي ، صفي موفق شد با نتيجه ( 2-6 و 0-6 ) مقابل تنيسور ويتنامي به برتري برسد و با کسب اين پيروزي جواز حضور در فينال را کسب کرد. نماينده کشورمان براي کسب عنوان قهرماني بايد با ماريا بردي از لبنان مسابقه دهد.

همچنين در بخش دو نفره نيز تيم مشکات الزهرا صفي از ايران و ماريا بردي از لبنان با نتيجه ( 0-6 و 0-6 ) حريف خود را شکست دادند تا در فينال با زوجي از لائوس و مغولستان مسابقه بدهند.

در بخش پسران يونس طلاور و آريو جوادي از ايران ، تايم عزمه از سوريه و فدي بيدان از لبنان و در بخش دختران مشکات الزهرا صفي از ايران و ماريا بردي از لبنان به عنوان نمايندگان تيم غرب آسيا در اين دوره از رقابت ها حضور دارند.

تيم تنيس غرب آسيا به همراه تنيسورهايي از کشورهاي بنگلادش، بوتان ، برونئي، کامبوج کره جنوبي، قرقيزستان، لائوس، ماکائو، مالديو، مغولستان، ميانمار، پاکستان، سنگاپور ، ترکمنستان، تاجيکستان و ويتنام در مسابقات قهرماني سطح 2 آسيا رده سني زير 14 سال شرکت مي کند.

اين رقابت ها تا 29 دي ماه به ميزباني هوشي مينه ويتنام برگزار مي شود و برترينها جواز حضور در رقابت هاي سطح يک آسيا را کسب مي کنند.

سرمربيگري تيم غرب آسيا بر عهده سيد امير برقعي ( مدير توسعه تنيس غرب آسيا و آسياي ميانه ) از ايران است و فدي بيدان از لبنان و شهرزاد شيخ صراف از ايران به عنوان مربي تيم غرب آسيا را در اين رقابت ها همراهي مي کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
فرهنگ و هنر
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون