جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4078- تاریخ : 1396/10/03 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 ميز خبر 

پايان مرحله ششم اردوي آماده‌سازي تيم ملي واليبال نوجوانان دختر

ششمين مرحله اردوي آماده سازي تيم ملي واليبال نوجوانان دختر به پايان رسيد.

دوازدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني نوجوانان دختر زير 17 سال آسيا از 30 ارديبهشت ماه سال آينده به ميزباني شهر ناخون پاتوم تايلند آغاز مي‌شود و به مدت هشت روز پيگيري خواهد شد.ششمين مرحله تمرينات آماده سازي اين تيم که با حضور 25 بازيکن در کمپ تيم هاي ملي واليبال بانوان آغاز شده بود، روز گذشته به پايان رسيد.

اين مرحله از تمرينات به مدت 10 روز در دو نوبت صبح و عصر زير نظر کادر فني برگزار شد و بدنسازي و تمرينات تکنيکي و تاکتيکي محور عمده اين تمرينات بود.

سپيده سادات هاشمي به عنوان سرپرست، ميترا شعبانيان (سرمربي)، فاطمه رشيدي (مربي)، راضيه دوستي (آناليزور) و زهرا کلهر به عنوان مربي بدنساز تيم ملي واليبال نوجوانان را در اردو‌هاي آماده سازي همراهي مي کنند. همچنين در مرحله ششم اردوي آماده سازي، آسيه پام از کرمان، صفورا گل افشان از اصفهان و زهره حقي از تهران به عنوان مربيان تمرين دهنده حضور داشتند.هفتمين مرحله اردوي آماده سازي تيم ملي واليبال نوجوانان دختر از پنجم دي ماه شروع مي شود و اسامي دعوت شدگان به زودي اعلام خواهد شد.


برگزاري ليگ تکواندو دختران استان سمنان

هفته سوم ليگ تکواندو دختران سمنان به پايان رسيد.

رقابت هاي هفته سوم از دومين دوره مسابقات ليگ تکواندو استان سمنان در بخش دختران با حضور 90 ورزشکار از شهرهاي سمنان، شاهرود، آرادان و سرخه در قالب 8 تيم در محل خانه تکواندو سمنان برگزار شد و در پايان هفته سوم نتايج زير بدست آمد:

مرواريد کوير 5 - آينده سازان آرادان 7

هيات تکواندو شاهرود صفر - تيم صبا 12

باشگاه احمد اخلاقي 9 - تيم آذرخش 3

هيات تکواندو سرخه 3 - پترو پالايش مهان 9


ليگ بسکتبال اميد؛

پيروزي صدرنشينان جنوب و شمال

تيم‌هاي صدرنشين دو گروه شمال و جنوب ليگ بسکتبال اميد در هفته سوم از دور برگشت به پيروزي رسيدند.

هفته سوم از دور برگشت ليگ بسکتبال اميد برگزار شد و تيم‌هاي آرارات تهران و نفت اميديه صدرنشينان دو گروه شمال و جنوب مقابل حريفان خود پيروز شدند.

هيات اصفهان تيم دوم جدول رده بندي شمال مقابل اراک شکست خورد و دو تيم ماهشهري که در رده‌هاي دوم و سوم جدول گروه جنوب قرار دارند، موفق به شکست حفاري اهواز و مقاومت ميناب شدند.نتايج هفته سوم به اين شرح است:

گروه الف

هيات کردستان 65-72 آرارات تهران

نبوغ سرمايش اراک 58-54 هيات اصفهان

مانيزان کرمانشاه 95-72 هيات گيلان

گروه ب

مهروبان نوين ماهشهر 70-57 ملي حفاري ايران

مقاومت ميناب 57-68 نفت اميديه

صنعت مس کرمان 70- 79 پتروشيمي بندر امام


بحران جوانان پاس همدان در ليگ دسته اول فوتبال کشور

تيم پاس همدان در شرايطي بايد در هفته نهم ليگ دسته يک جوانان کشور به مصاف گهر درود برود که در وضعيت بحراني قرار گرفته است.

به گزارش ايرنا بي پولي و دلسردي جوانان پاس از نبود حمايت هاي لازم باعث شده تا نتوانند امسال نتايج خوبي را کسب کنند و با گذشت هشت هفته از رقابت ها تنها يک پيروزي نتيجه مثبت اين تيم بوده است.جوانان پاس همدان به رغم توانايي و استعداد لازم و ارائه بازي هاي خوب، به لحاظ انگيزه و روحيه از شرايط مطلوبي برخوردار نيستند.

شاگردان سعيد باقر در هفته هاي اخير نتوانستند امتيازهاي لازم را کسب کنند و همين مساله باعث شد تا در يک قدمي سقوط قرار بگيرند.فقدان حمايت هاي لازم از سوي مسئولان و هزينه هاي شخصي سرمربي تيم باعث شد تا آنها قبل از پايان نيم فصل اول مسابقات در جايگاه مطلوبي قرار نگيرند.جوانان پاس در حالي بايد در مقابل گهردرود قعرنشين بازي ها به ميدان بروند که به دليل بي پولي در منزل شخصي يکي از بازيکنان درودي تيم پاس اسکان يافتند.

اين وضعيت باعث انتقاد گسترده فوتبال دوستان همداني در فضاي مجازي شد و خواستار رسيدگي مسئولان به وضعيت نابسامان جوانان پاس شدند.تيم جوانان پاس را 85 درصد از بازيکنان بومي تشکيل مي دهد و همگان انتظار دارند به اين تيم که آينده سازان فوتبال پاس محسوب مي شوند، رسيدگي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون