جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4064- تاریخ : 1396/09/14 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(سه شنبه)

 نتايج مسابقه نقاشي «هاي‌وينکا» اعلام شد
 ديپلم‌هاي افتخار فنلاندي در دستان کودکان ايراني 

ديپلم‌هاي افتخار شانزدهمين نمايشگاه سه سالانه نقاشي کودکان «هاي وينکا»‌ي کشور فنلاند به کودکان و نوجوانان ايراني تعلق گرفت.به گزارش اداره‌کل روابط عمومي و امور بين‌الملل، اين نمايشگاه با موضوع «با يکديگر» در سال 2017 برگزار شد و کودکان و نوجوانان ايراني توانستند 9 ديپلم افتخار آن را نصيب خود کنند.

براساس اين خبر، «هستي مواساتي» 7 ساله از مرکز فرهنگي‌هنري کانون بهبهان و «سپيده سروري» 11 ساله از مرکز فرهنگي‌هنري کانون اميديه هر دو در استان خوزستان موفق به دريافت ديپلم افتخار اين دوره از مسابقه شدند.

برهمين اساس، «هانيه پرنديني» از مرکز فرهنگي‌هنري شماره هفت کانون در استان کرمانشاه، «فريناز چمني» 13 ساله از مرکز فرهنگي‌هنري کانون ابوموسي در استان هرمزگان، «علي صامتي» 9 ساله از مرکز فرهنگي‌هنري کانون قاين در استان خراسان‌جنوبي و «تينا فتحي» 14 ساله از مرکز فرهنگي‌هنري کانون جاورسيان در استان مرکزي ديگر کودکان و نوجواناني بودند که ديپلم افتخار اين نمايشگاه سه سالانه را دريافت کردند.

در عين حال، «آتنا نيکوسرشت» 8 ساله، «آکو پرويزي» و «احمدرضا آزادي‌پور» 6 ساله هر سه از آموزشگاه خانه خورشيد در استان کرمانشاه نيز ديپلم افتخار اين رقابت را به خود اختصاص دادند.

کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان با ارسال 10 اثر (حداکثر آثار ارسالي تعيين شده از طرف مسابقه) در اين مسابقه شرکت کرده بود.گفتني است 6 هزار و 800 اثر از 66 کشور جهان به شانزدهمين نمايشگاه سه سالانه نقاشي کودکان «هاي وينکا»‌ي کشور فنلاند در سال 2017 ارسال شده بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون