جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4051- تاریخ : 1396/08/25 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران(پنجشنبه)

 ميز خبر 

امروز و به ميزباني خانه تکواندو پايتخت؛

رقابت هاي ليگ برتر نونهالان دختر پيگيري مي شود

رقابت هاي ليگ برتر تکواندو نونهالان دختر استان تهران امروز برگزار مي شود.بر اساس اعلام فدراسيون تکواندو، رقابت هاي هفته نهم و دهم ليگ برتر نونهالان در گروه دختران، امروز (پنجشنبه) به ميزباني خانه تکواندو پايتخت با برگزاري 10 ديدار پيگيري مي شود. برنامه مسابقات هفته نهم و دهم به شرح زير است:

هفته نهم:

ملي پوشان آينده – هيات اسلامشهر

هيات بهارستان – هيات شمال شرق

شهرداري شهر قدس- آناهيد رزم

فجر – آينده سازان

هيات جنوب غرب – نوين طب

هفته دهم:

هيات بهارستان – هيات اسلامشهر

شهرداري شهر قدس – ملي پوشان آينده

فجر – هيات شمال شرق

هيات جنوب غرب – آناهيد رزم

نوين طب – آينده سازان

گفتني است در پايان رقابت هاي هفته هشتم، تيم شهرداري شهر قدس با 21 امتياز در صدر جدول رده بندي قرار دارد، تيم هيات شمال شرق با 17 امتياز در مکان دوم جاي دارد و تيم هيات جنوب غرب با 15 امتياز در تعقيب تيم اول و دوم است.


نايب رئيس فدراسيون جودو:

نليا فني ترين مربي ازبکستان است و اميدواريم با او توافق کنيم

نايب رئيس فدراسيون جودو گفت: نليا فني ترين مربي ازبکستان است و اميدواريم با فدراسيون به توافق برسد تا در کنار تيم نوجوانان و جوانان هدايت تيم بزرگسالان را به اين مربي بدهيم.

ليلا محمديان درباره حضور مربي ازبکستاني در اردوي تيم ملي جودو بانوان در رده سني نوجوانان و جوانان اظهار داشت: نليا قبلا سرمربي تيم ملي کشور ازبکستان بوده و به دعوت فدراسيون جودو به تهران آمد. قرار است يک هفته با تيم ملي بانوان تمرين کند و از نزديک وضعيت جودوکاران ملي پوش را آناليز کند.

وي ادامه داد: با حضور درخشان، رئيس فدراسيون جودو، جلسه اي با نليا تشکيل شد. در اين جلسه تمام شرايط و وضعيت تيم هاي ملي نوجوانان و جوانان بانوان را با مربي ازبکستاني مطرح کرديم. دورنماي ما بازي هاي آسيايي جارکارتاست و اميدواريم فدراسيون با اين سرمربي به توافق برسد تا بتوانيم براي بازي هاي پيش رو برنامه ريزي دقيق تري انجام دهيم. چهار مربي ايراني نيز به اين اردو دعوت شدند و يکي از نکات مهمي که در اين جلسه مطرح شد اين بود که حتما کمک مربي ها بايد از مربي هاي ايراني انتخاب شوند اين چهار مربي در کنار نليا هستند تا از بين آن ها دستياران خود را انتخاب کنند.

محمديان درباره معيارهاي انتخاب سرمربي ازبکستاني براي تيم ملي بانوان گفت: بنا بر تشخيص و صحبت هايي که شد و همچنين تاکيدي که رئيس فدراسيون بر انتخاب فني ترين مربي براي تيم ملي داشتند، نليا بهترين گزينه بود. اميدوار هستيم اين توافق صورت بگيرد و در کنار تيم نوجوانان و جوانان هدايت تيم بزرگسالان را نيز به اين سرمربي بدهيم.


تمرين اختصاصي شفر با پسر جپاروف

رائول چند روز پيش به همراه جپاروف پدر خود در تمرين آبي پوشان حاضر شده بود و حالا در اردوي کيش نيز استقلال را همراهي مي کند.

رائول جپاروف با لباس استقلال در کنار ديگر بازيکنان تمرين مي کند و نکته جالب مربوط به زمان هايي است که شفر سرمربي استقلال به صورت اختصاصي با او تمرين مي کند.اين در حالي است که شايعاتي هم در خصوص پيوستن فرزند جپاروف به تيم هاي پايه استقلال مطرح شده است.


کهنسال:

هدف اصلي من بازي هاي پارالمپيک توکيو است

جوان ترين کماندار ايران در اردوهاي آمادگي تيم ملي پارا تيراندازي با کمان پس از حذف اين رشته از بازي هاي پاراآسيايي امارات گفت: هدف اصلي من بازي هاي پارالمپيک 2020 توکيو است و البته بازي هاي پاراآسيايي جاکارتا که مي توانم توانم را براي بازي هاي پارالمپيک بسنجم.محدثه کهنسال با بيان اين مطلب که شانس زيادي براي کسب مدال بازي هاي پاراآسيايي جوانان امارات داشت به سايت کميته ملي پارالمپيک گفت: در اين بازي ها شانس خيلي زيادي براي کسب مدال طلا داشتم که با حذف اين رشته از بازي هاي پاراآسيايي، احتمالا برنامه هاي تمريني تغيير مي کند.

وي افزود: در اردوهاي آمادگي احتمالا فشار تمريني بيشتر مي شود تا براي بازي هاي پاراآسيايي جاکارتا و مسابقات پيش رو آماده شوم.جوان ترين عضو تيم ملي پارا تيراندازي با کمان که قرار بود به عنوان تنها نماينده ايران در اين رشته در بازي هاي پاراآسيايي امارات شرکت کند، گفت: هدف اصلي من بازي هاي پارالمپيک 2020 توکيو است و البته پيش از آن بايد در بازي هاي پاراآسيايي جاکارتا هدفگيري کنم.کهنسال در پايان گفت: تجربه حضور در بازي هاي پاراآسيايي را ندارم، اما مي توانستم توانايي ام را بسنجم و بدانم که در چه سطحي هستم. حالا با تلاش بيشتر به دنبال موفقيت در بازي هاي پارالمپيک 2020 توکيو هستم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
وي‍ژه صفر
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي