جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4003- تاریخ : 1396/06/27 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 گرامي‌داشت هفته دفاع مقدس برگزار مي‌شود:
 اجراي ويژه‌برنامه‌هاي کانون خوزستان در قالب «حديث سرخ»  

کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان خوزستان برنامه‌ها و فعاليت‌هاي خود را در هفته دفاع مقدس با عنوان «حديث سرخ» و شعار «من يک انقلابي‌ام» برگزار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان خوزستان، غلامرضا شنبدي مديرکل کانون خوزستان با اعلام اين خبر گفت: 62 مرکز ثابت و سيار کانون خوزستان به مناسبت هفته دفاع مقدس از يکم تا 6 مهرماه به پاسداشــت ايام سرشــار از حماسه آفريني‌ها و سلحشوري‌هاي بهترين و دلاورترين فرزندان اين مرز و بوم فعاليت‌هاي فرهنگي، هنري، ادبي را، به همت کارشناسان، مربيان و کودکان و نوجوانان خود برگزار مي‌کنند.

وي با اشاره به اين‌که به مناسبت اين ايام فضاي مراکز کانون با حال و هواي هفته دفاع مقدس متناسب خواهد شد افزود: مراکز کانون در اين هفته برنامه‌هايي چون تجليل از خانواده شهدا و ايثارگران، بازديد از موزه‌هاي دفاع مقدس و شهدا، حضور در گلزار شهدا و عطرافشاني قبور شهدا، عيادت از جانبازان جنگ تحميلي، بازديد از مناطق عملياتي دفاع مقدس، برگزاري محفل ديدار با آزادگان سرافراز و معرفي شخصيت، سرزمين کتاب و قصه‌گويي در خصوص هفته دفاع مقدس را با حضور کودکان و نوجوانان اجرا خواهند کرد.

شنبدي ترويج فرهنگ مقاومت، ايثار و شهادت، آشنايي کودکان و نوجوانان با فرماندهان و قهرمانان دفاع مقدس و ترويج سبک زندگي ايراني - اسلامي بر اساس الگوي زندگي شهدا و رزمندگان را از جمله اهداف برگزاري برنامه‌هاي مراکز کانون خوزستان در هفته دفاع مقدس برشمرد و اضافه کرد: مراکز کانون در اين ايام با دعوت از رزمندگان، ايثارگران و پيشکسوتان دوران دفاع مقدس اعضا را با هفته دفاع مقدس بيشتر آشنا خواهند کرد.

اين مديرکل فرهنگي برپايي نمايشگاه آثار اعضا و اجراي ويژه مسابقه‌هاي متنوع فرهنگي هنري و برگزاري کارگاه‌هاي ادبي و هنري با موضوع اين هفته را ديگر برنامه‌هاي کانون خوزستان در هفته دفاع مقدس عنوان کرد و اظهار داشت: در اين ايام کانون خوزستان همچنين از رزمندگان، ايثارگران و پيشکسوتان خود در اين دوران تجليل خواهدکرد.

وي يادآور شد: در اين ايام از هشت عنوان کتاب اعضا و مربيان کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان خوزستان با موضوع دفاع مقدس که با همکاري اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس خوزستان منتشر شده است رونمايي خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون