جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4000- تاریخ : 1396/06/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 برپايي جشن پايان تابستان در مراکز کانون 

جشن‌هاي پايان تابستان، در مراکز کانون در حال برگزاري است و دست‌آوردهاي اعضا در اين فصل در معرض ديد عموم قرار گرفته است.بر همين اساس، مجتمع کانون تبريز با برگزاري نمايشگاه آثار اعضا، ويژه‌برنامه‌ و جشن‌‌هاي متنوع يکي از پربارترين تابستان‌هاي خود را براي کودکان و نوجوانان و والدين آنان به يادگار گذاشت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان آذربايجان شرقي تابستان سال 96 سالي کم سابقه و شايد بي‌سابقه از نظر تعداد کلاس‌هاي تابستاني و کودکان و نوجوانان مراجعه کننده براي مجتمع کانون تبريز بود.

در همين راستا کلاس‌هاي و کارگاه‌هاي متنوعي در موضوعات مختلف فرهنگي هنري و ادبي براي کودکان و نوجوانان به اجرا درآمد و با استقبال گسترده کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها همراه بود.

نقاشي، خوشنويسي، نقد و بررسي فيلم، انيميشن، مهارت‌هاي خلاقيت، نجوم، کارگاه سفال و... از جمله کارگاه‌هايي بود که در نوبت‌هاي مختلف در طول تابستان اجرا شد. به جهت استقبال خانواده‌ها، برخي از اين کارگاه‌ها در فصل پاييز نيز ادامه خواهد داشت.

جشن پايان کلاس‌هاي تابستاني در مرکز فرهنگي‌هنري کانون پرورش فکري شماره 2 کرمان هم برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومي اداره کل کانون کرمان، اعضا و مربيان مرکز فرهنگي‌هنري کانون شماره 2 کرمان با اجراي برنامه‌هاي متنوع فرهنگي هنري و برپايي نمايشگاه آثار اعضا، پايان کلاس‌هاي تابستاني را جشن گرفتند.

قصه‌خواني واقعه غدير، مسابقه‌، نمايش فيلم و اجراي نمايش خلاق همراه با جشنواره غذاهاي سالم از جمله برنامه‌هاي اين مراسم بود.

در همين حال مرکز فرهنگي‌هنري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان سيرجان نيز جشنواره غذاهاي سالم را با حضور جمعي از اعضا و والدين‌شان برگزار کرد.

در اين برنامه با دعوت از يک کارشناس تغذيه درباره غذاهاي سالم گفت‌و گو شد و اعضاي کانون به عضويت سامانه وزارت بهداشت درآمدند تا از اين پس بتوانند به صورت رايگان از خدمات پزشکي و بهداشتي بهره‌مند شوند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون