جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4000- تاریخ : 1396/06/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 ميز خبر 

تورنمنت چهارجانبه دختران جوان- چين

شکست ملي‌پوشان ايران برابر ژاپن

تيم ملي فوتبال دختران جوان کشورمان برابر ژاپن، با نتيجه 5 بر يک شکست خورد.

دومين ديدار تيم ملي فوتبال دختران ايران در تورنمنت چهارجانبه چين ، برابر ژاپن برگزار شد. اين بازي با نتيجه 5 بر يک به سود ژاپن به پايان رسيد. تک گل ايران را فاطمه گرائيلي به ثمر رساند.

زهرا خدابخشي، زهره جلالي، مريم ايزد پناه، هاجر دباغي، الهام عناف چه، ميترا محمدي، فاطمه گرائيلي، زهرا خواجوي(دروازه بان)، سيد فاطمه حسيني، ثنا صادقي و اسما نظري ترکيب تيم ملي ايران را در اين بازي تشکيل دادند.

تيم ملي فوتبال جوانان ايران در آخرين ديدار اين تورنمنت به مصاف آمريکا مي‌رود.


آغاز دومين مرحله اردوي تيم ملي شمشيربازي نوجوانان و جوانان

مرحله دوم اردوي آماده سازي ملي پوشان جوان و نوجوان شمشيربازي با حضور 12 ملي پوش در تهران آغاز شد.

به گزارش شاپرک و به نقل از فدراسيون شمشيربازي، دومين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي شمشيربازي نوجوانان و جوانان در سالن شهيد کلاهدوز تهران آغاز شد و تا 26 شهريور ادامه دارد. 4 ملي پوش نوجوان و 8 ملي پوش جوان تمرينات خود را زير نظر امين قرباني و حميدرضا شير در دو نوبت صبح و عصر انجام مي‌دهند.

باقرزاده، رياست فدراسيون در نخستين روز از تمرينات ملي پوشان ضمن بازديد از اردو گفت‌و‌گويي با شمشيربازان رده پايه داشت.

تيم ملي جوانان خود را براي رقابت‌هاي جهاني سابر که 25 و 26 شهريور در سالن افراسيابي تهران برگزار مي‌شود آماده مي‌کند.


تساوي شاگردان پورغلامي برابر عمان

شاگردا فرهاد پورغلامي در تيم ملي جوانان برابر عمان به تساوي رسيدند.

دومين ديدار دوستانه تيم ملي فوتبال جوانان ايران در ورزشگاه سلطان قابوس برگزار شد كه در نهايت اين بازي با نتيجه يك بر يك به پايان رسيد. فرزان دانا در دقيقه 51 تك گل ايران را به ثمر رساند.


باوفا:

جوانان هميشه کارهاي بزرگي انجام داده‌اند

حميد باوفا بعد از قهرماني به همراه تيم کشتي فرنگي جوانان در مسابقات جهاني فنلاند حالا به‌عنوان سرمربي تيم اميد انتخاب شده است. بعد از اين انتخاب حميد باوفا با اشاره به تصميم شوراي فني و فدراسيون کشتي از مشکلات کار در رده اميدها گفت: «مسووليت سخت و سنگيني برعهده من گذاشته شده که اميدوارم با يک برنامه‌ريزي خوب بتوانم از عهده اين مسووليت نيز سربلند بيرون بيايم.» او با اشاره به نفرات دعوت شده به اردو ادامه داد: «بر اساس مصوبه شورا نفرات منتخب بر اساس فرآيند انتخابي تيم‌هاي ملي بزرگسالان و جوانان به مسابقات تورليخانوف اعزام خواهند شد. 3 اردو نيز برنامه‌ريزي کرده‌ايم و زمان زيادي تا مسابقات جهاني نداريم. هر کشتي‌گيري که آماده‌تر باشد اعزام خواهد شد و سعي مي‌کنيم بهترين نفرات را به اين رقابت‌ها اعزام کنيم.»

باوفا با بيان اينکه ظرفيت بالايي در کشتي فرنگي داريم، با اشاره به احتمال موفقيت اين تيم ادامه داد: «اين جوانان همواره کارهاي بزرگي انجام مي‌دهند و اميدوارم در اين ميدان هم بتوانند خودشان را نشان دهند و ثابت کنند. در اين صورت مسيرشان براي رسيدن به دوبنده تيم ملي بزرگسالان هموارتر خواهد شد.

برگزاري مسابقات در رده اميد بعد از سال‌ها تصميم بسيار خوبي بود که توسط اتحاديه جهاني کشتي گرفته شد، هرچند که اين رقابت‌ها چندين سال است در اروپا برگزار مي‌شود و آنها از ما جلوتر هستند و شرايط بهتري دارند اما ما هم با برنامه‌ريزي مناسب مي‌توانيم نتايج خوبي کسب کنيم.»


پايان رقابت هاي دوچرخه سواري قهرماني نوجوانان کشور

مسابقات دوچرخه سواري قهرماني نوجوانان کشور انتخابي تيم ملي بمدت دو روز با شرکت 60 ورزشکار از 20 استان کشور در شهرستان شهربابک کرمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما، رئيس ليگ فدراسيون دوچرخه سواري کشورگفت: در اين مسابقات دوچرخه سواران در چهار بخش 3 کيلومتر ، 10 کيلومتر تايم تريل ، استقامت جاده و 500 متر سرعت به رقابت پرداختند.

وفايي افزود: در بخش استقامت جاده ، محمد چرخ انداز از کرمان ، عليرضا هاشمي از يزد و کيوان مرادي از يزد ، در بخش 10 کيلومتر تايم تريل ، عليرضا هاشمي از يزد ، محمد حسين رئيسي مبارکه از اصفهان و کيوان مرادي از يزد ، در بخش 3 کيلومتر انفرادي ، عليرضا هاشمي از يزد ، کيوان مرادي از يزد و مسعود خاکي از اروميه و در بخش 500 متر سرعت عباس زارع زاده از يزد ، محمد چرخ انداز از کرمان و سينا کريميان از همدان به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را کسب کردند.

وي خاطر نشان کرد: نفرات برتر اين رقابت ها به اردوي تيم ملي دعوت مي شوند تا پس از تمرينات و تست به مسابقات آسيايي 2018 اعزام شوند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون