جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 4000- تاریخ : 1396/06/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 بيست و دومين دوره مسابقات تکواندو دختران خردسال کشور
 نفرات راه‌ يافته به مرحله يک هشتم نهايي معرفي شدند 

در نخستين روز از مسابقات قهرماني كشور خردسالان دختر و با برگزاري رقابت‌هاي مرحله مقدماتي، نفرات راه‌يافته به مرحله يك‌هشتم نهايي معرفي شدند.

به گزارش فدراسيون تکواندو، نخستين روز از بيست و دومين دوره مسابقات قهرماني کشور خردسالان دختر از ديروز با حضور 258 تکواندوکار از 28 استان آذربايجان‌شرقي، آذربايجان‌غربي، اردبيل، اصفهان، البرز، ايلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختياري، خراسان رضوي، خوزستان، زنجان، سمنان، سيستان و بلوچستان، فارس، قزوين، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گيلان، لرستان، مازندران، مرکزي، هرمزگان، همدان و يزد در فدراسيون تکواندو آغاز شد.

در روز نخست اين رقابت‌ها تكواندوكاران اوزان فرد به روي شياپ‌چانگ رفتند كه اسامي نفرات راه‌يافته به مرحله يك‌هشتم به شرح زير است:

وزن اول (24- کيلوگرم):

عسل نوعي (اردبيل) – نازنين زهرا طاهريان (سمنان)

غزال هوشمند (بوشهر) – حنانه قهيه‌اي (مرکزي)

ماندانا نعمتي (لرستان) – دنيا اميري (کرمانشاه)

سيده فاطمه موسوي (خوزستان) – فاطمه زهرا تمرتاش (گلستان)

سارا سادات مرتضوي (آذربايجان‌غربي) – پريسا سادات صالحي (اصفهان)

دينا کمندي (تهران) – آيدا مظفري (چهارمحال بختياري)

مرضيه بصيرتي (فارس) – فاطمه نوري (قزوين)

مائده شعبان‌زاده (البرز) – رويا يوسفي‌زاده ( گيلان)

وزن سوم (28- کيلوگرم):

فاطيما رمضاني (مازندران) – فاطمه غفاري (کرمان)

ثنا سلماني (هرمزگان) – تينا گل محمدي (زنجان)

نيکي يوسفي (اصفهان) – نگار مرادي (ايلام)

مهسا باقري (خراسان رضوي) – يگانه ميرزاجاني (تهران)

تينا همتي (مرکزي) – سنا پورهاشمي (لرستان)

بيتا توپچيان (آذربايجان‌غربي) – سارينا صداقت زاده (البرز)

طهورا دهفاني (خوزستان) – مبينا حاجي‌پور (گيلان)

فاطمه صالحي (قزوين) – آيدا بخشي (کرمانشاه)

وزن پنجم (32- کيلوگرم):

سارا قرباني (چهارمحال بختياري) – حنانه رضايي (آذربايجان‌غربي)

مهديه رستمي (مازندران) – بيتا ساروي (گلستان)

زهرا طاهرخاني (تهران) – فاطمه دارابي (لرستان)

سيده سارينا شيخ جگري (کردستان) – هما جوکار (بوشهر)

نرگس جنت آبادي (کرمان) – مبينا عبدي (البرز)

حديث نصيرپور (آذربايجان‌شرقي) – آيلار کارنيا (گيلان)

زهرا اله وردي (قزوين) – کوثر قصاب (سمنان)

کيميا حسن‌خاني (کرمانشاه) – مريم محمودنژاد (خوزستان)

وزن هفتم (36- کيلوگرم):

سوگند باقري (البرز) – نگار صبري (سمنان)

سيده سما ياسيني (مازندران) – مونا عبدي (آذربايجان‌غربي)

روژينا رحيمي (تهران) – باران افتخاري (مرکزي)

نازنين رنجبر (فارس) – ندا قناد رنجبر (يزد)

پريا رضايي (گيلان) – سحر فيض مقدم (خراسان رضوي)

ساينا مهردوست (لرستان) – مبينا کاظمي (قزوين)

زهرا هاشمي (اصفهان) – مهلا قرباني (زنجان)

سما عبدالسيدي (خوزستان) – آيسن شاباني (آذربايجان‌شرقي)

وزن نهم (40- کيلوگرم):

پريچهر محمدحسيني (قزوين) – فاطمه رحمتي (هرمزگان)

مائده راشدي (البرز) – حنانه پوررضايي (کرمان)

فاطمه مهدوي (فارس) – فاطمه قاسمي (مازندران)

مليکا رضايي (کرمانشاه) – آيدا رضاييان (سمنان)

درسا رضايي (اصفهان) – ميترا طريقتي (کردستان)

محدثه آيرملو (آذربايجان‌شرقي) – مبينا ساکي (لرستان)

سما دانشيار (آذربايجان‌غربي) – مينا حيدري (همدان)

آيلين کارنيا (گيلان) – ستاره سادات حيدري (يزد)


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون