جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3930- تاریخ : 1396/03/29 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 گشايش کتاب‌خانه کودک در بخش خون بيمارستان امير کبير اراک 

طي مراسمي با حصور مسوولان کانون و تعدادي از موسسات خيريه استان مرکزي، کتاب‌خانه کودک در بخش کودکان مبتلا به سرطان بيمارستان امير کبير اراک راه‌اندازي دش.

بر اساس اين خبر،‌ روز يک شنبه 27 خرداد کتاب‌خانه کودک با حضور جهانبخش قنبري مدير کل کانون، مريم مهدوي کارشناس مسوول فرهنگي و فريبا نوروزيه کارشناس روابط عمومي، دکتر عليمحمدي رييس بيمارستان امير کبير، دکتر رحيمي مديريت و ميلاد ساوه‌اي مدير امور مالي بيمارستان، حامد صوفي مديرعامل موسسه حامي يار، منصوري مدير آموزش موسسه حامي يار در بخش خون کودکان مبتلا به سرطان بيمارستان امير کبير اراک افتتاح شد.

در اين مراسم جهانبخش قنبري مدير کل کانون گفت: ما خود را مديون تمامي بچه‌هاي اين استان مي‌دانيم و هر کجا کودک و نوجواني حضور داشته با شد براي ارايه فعاليت‌هاي فرهنگي، هنري و ادبي مي‌شتابيم و اين‌جا هم يکي از همان‌جاهايي است که با تمام وجود براي خدمت به اين فرشته‌هاي دوست داشتني آماده خدمت هستيم و آن‌چه در توان داريم براي شادي و نشاط اين بچه‌ها دريغ نخواهيم کرد.

به گفته او، مقرر شد هر هفته يکي از مربيان با عشق و علاقه در اتاق بازي بخش حضور داشته باشد و با ارايه يک فعاليت کانوني دل بچه‌ها را شاد کند.

در ادامه، حاضران از قسمت‌هاي مختلف بخش بازديد به عمل آوردند و به کودکان از طرف کانون هدايايي اهدا شد.

اين بخش داراي فضاهاي تخصصي شيمي درماني، اتاق استراحت، اتاق بازي، فضاي سبز در حاشيه ساختمان و بخش ايزوله و پشتيباني است که در سال 95 عمليات ساخت آن کليد خورد و با نمادهاي شاد کودکانه و آخرين استانداردهاي تجهيزات پزشکي به بهره برداري رسيده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي