جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3930- تاریخ : 1396/03/29 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 آرزوي کودک جوانرودي برآورده مي‌شود
 مشارکت کانون در راه‌اندازي کتاب‌خانه روستايي آروين 

کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در کنار فعالان شبکه‌هاي اجتماعي به راه‌اندازي يک کتاب‌خانه کوچک روستايي و برآورده شدن آرزوي آروين، کودک جوانرودي کمک مي‌کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين‌الملل کانون، آروين احمدياني يا انتشار يک کليپ تصويري در شبکه‌هاي اجتماعي آرزو کرده بود که بتواند يک کتاب‌خانه کوچک در روستاي بيوند سفلي در شهرستان جوانرود دراستان کرمانشاه براي بچه‌هاي ساکن اين روستا راه‌اندازي کند.

درخواست اين کودک و اعتراض او به کمبود امکانات و نداشتن يک کتاب‌خانه در روستايي - که در آن زندگي مي‌کند - روزهاي گذشته در شبکه‌هاي اجتماعي بارها هم‌خوان شد و کانون پرورش فکري نيز با اهداي 700 جلد کتاب در اين همياري اجتماعي مشارکت کرد.

در اين زمينه رضا موزوني مديرکل کانون کرمانشاه گفت: پس از منتشر شدن ويديوي گلايه کودکانه وي در فضاي مجازي تصميم گرفته شد تا 500 جلد کتاب به وي اهدا شود.

موزوني افزود: مذاکراتي با بخشدار و مسوولان محلي شهرستان جوانرود انجام داده‌ايم تا با مشارکت اين مسوولان کارهاي فرهنگي مناسب کودکان و نوجوانان نيز در اين روستا انجام شود.

همچنين اداره‌کل روابط عمومي و امور بين‌الملل کانون نيز 200 جلد کتاب به آروين اهدا کرده و قرار است به مدت يک سال يک نسخه از کتاب‌هاي تازه منتشر شده کانون را براي کتاب‌خانه روستاي وي ارسال کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي