جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3930- تاریخ : 1396/03/29 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (دوشنبه)

 سرمربي تيم کشتي فرنگي جوانان:
 نبايد در باد قهرماني آسيا بخوابيم 

سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي جوانان گفت: درست است عملکردمان در آسيا خوب بود اما نبايد در باد قهرماني بخوابيم و اين مسابقات در واقع تورنمنتي بود تا براي مسابقات جهاني آماده شويم.

به گزارش تسنيم، حميد باوفا در خصوص قهرماني تيم ملي کشتي فرنگي جوانان در مسابقات آسيايي اظهار داشت: مسابقات خوبي بود و تمامي نفرات تيم ما خوب کار کردند. 7 نفر فيناليست شدند و اين نتيجه عملکردي مناسبي است.وي افزود: در مسابقات آسيايي همه خوب بودند اما کار اصلي ما در مسابقات جهاني است و بايد با عملکردي بهتر از اين در مسابقات حاضر شويم.سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي جوانان خاطرنشان کرد: درست است عملکردمان در آسيا خوب بود اما نبايد در باد قهرماني بخوابيم و اين مسابقات در واقع تورنمنتي بود تا براي مسابقات جهاني ما را آماده کند. رقيبان اصلي ايران در مسابقات جهاني مي آيند و آنجا بايد درخشيد.

باوفا ادامه داد: پتانسيل بچه‌هاي ما زياد است و در تورنمنت گرجستان، روس‌ها با 3 تيم آمدند ولي بازهم نفرات ما خوب بودند. من مسابقات آسيايي را بارها تجربه کرده‌ام ولي امسال سطح بالايي داشت ولي خدا را شکر آنچه انتظار داشتيم از دلش بيرون آمد.

وي در خصوص برنامه آينده تيم ملي جوانان عنوان کرد: از دوم تير کارمان را شروع مي‌کنيم و 1 مرداد مسابقات جهاني در فنلاند برگزار مي‌شود و با تغييراتي در برخي اوزان راهي مسابقات مي‌شويم.

قهرمان سابق کشتي فرنگي کشورمان گفت: هرکسي در اين مدت باقيمانده شرايط بهتري داشته باشد قطعا صاحب دوبنده خواهد شد. البته برخي هم جز فرايند هستند و مي‌توانند راهي مسابقات جهاني شوند. اينکه در برخي اوزان چند مدعي داريم را به فال نيک گرفته و اميدوارم کمک حال ما شود. به هر شکل هر کشتي‌گيري که سوداي کسب دوبنده را در مسابقات جهاني دارد بايد در اين يک ماه بدرخشد تا براساس فرآيند در جهاني روي تشک بايستد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي