جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3890- تاریخ : 1396/02/10 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 اهداي خنده به بيمارستان کودکان گرگان 

اعضاي کودک و نوجوان مراکز فرهنگي هنري کانون پرورش فکري استان گلستان با ساخت تابلوهاي کلاژ و نقاشي در طرح‌ها و نقش‌هاي متنوع و اهداي آن به بيمارستان شهيد طالقاني گرگان، ضمن دلجويي از کودکان بيمار، فضايي شاد و مفرح در بخش‌هاي مختف ايجاد کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان گلستان و به گفته سيد رهبان مسلمي عقيلي کارشناس هنري، در اين ديدار ضمن فضاسازي بيمارستان طالقاني گرگان با تابلو‌هاي کلاژ و نقاشي که در کارگاه‌هاي هنري مراکز فرهنگي‌هنري سراسر استان توسط اعضاي مشتاق و علاقه‌مند به تصوير کشيده شده بود، از اعضاي هنرمند مرکز شماره دو گرگان دعوت شد تا با اجراي برنامه‌هاي متنوع لحظاتي شاد را براي کودکان بيمار به ارمغان بياورند.

فضاسازي بيمارستان تخصصي کودک و نوجوان طالقاني از برنامه‌هاي مصوب هفته ملي کودک در سال 1395 بود که به صورت فرآيند محور با همکاري مربيان هنري توسط اعضا با موضوع سلام و تصويري‌سازي کتاب به اجرا در آمد.

دلجويي و ايجاد لحظاتي شاد به واسطه اجراي نمايش طنز، قصه‌گويي و شعر خواني در بخش‌هاي بيماران عفوني، سرطاني و اورژانس از برنامه‌هاي ويژه اين ديدار بود که توسط اعضاي مرکز فرهنگي‌هنري شماره دو گرگان صورت گرفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون