جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3882- تاریخ : 1396/01/30 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (چهارشنبه)

 استقبال از طرح کانون‌مدرسه در مرکز شيرين‌سو 

اجراي طرح کانون‌مدرسه روزهاي به يادماندني براي دانش‌آموزان در مرکز فرهنگي‌هنري شيرين سو رقم زد. به گزارش روابط عمومي اداره کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان همدان، همزمان با شروع فصل بهار و آغاز حضور دانش‌آموزان در مدارس مرکز شيرين سو با هدف جلب مشارکت و همراهي معلمان، برنامه کانون مدرسه را در مرکز اجرا مي‌کند که با حضور پرشور مدارس و همکاري آنان روزها و تجربيات خوبي رقم مي‌خورد.

ليلا زارعي مسوول مرکز فرهنگي‌هنري در اين‌باره گفت: از جمله اين فعاليت‌هاي طرح کانون‌مدرسه انجام فعاليت دست‌ورزي با استفاده از گل سفال مي‌باشد که در اين فعاليت کودکان با استفاده از گل سفال تمرين حرکات دست و انگشتان را انجام مي‌دهند. در کنار آن مربيان تلاش مي‌کنند که به پرورش خلاقيت و نيز ميل به توليد و ابتکار را نيز در کودکان و نوجوانان زنده سازند که در اين ميان کودکان با ذهني متفکر و دستاني هنرمند آثار زيبايي خلق مي‌کنند.

از ديگر فعاليت‌هاي اين مرکز، برگزاري کارگاه‌هاي هنري است که با موضوعات مختلف و گاه آزاد با عنوان روزهاي رنگي و تجربه‌هاي رنگي برگزار مي‌شود و در آن، اعضا و دانش‌آموزان به خلق آثار زيبايي رهنمون مي‌شوند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون