جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3882- تاریخ : 1396/01/30 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (چهارشنبه)

 افتتاح موزه «ايران درودي» در آينده اي نزديک 

معاون رئيس‌جمهوري و رئيس سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري در ديدار بار ايران درّودي هنرمند نقاش گفت: حفاظت از ميراث‌فرهنگي و عناصر هويتي وظيفه سازمان ميراث‌فرهنگي است.

به گزارش روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري؛ زهرا احمدي پور افزود: هنر از هر مرزي مي‌گذرد و پيام صلح و دوستي را منتقل مي‌کند.

وي با بيان اينکه اميدواريم در انجام وظايفمان براي حراست و حفاظت از اين ميراث‌فرهنگي سربلند و موفق باشيم گفت: بانوان ايراني هرجا که فرصت داشته‌اند درخشيده‌اند.

احمدي‌پور با تحسين هنر اين نقاش برجسته کشورمان افزود: اميدوارم موزه ايران درّودي با حضور ايشان و در آينده نزديک افتتاح شود.

معاون رئيس‌جمهوري تأکيد کرد: نام ايران درودي به‌عنوان يک بانوي هنرمند ايراني باعث افتخار ماست.

همچنين در اين ديدار ايران درّودي هنرمند برجسته نقاشي کشورمان با ابراز خرسندي از ملاقات معاون رئيس‌جمهوري گفت: خوشحالم که يک بانوي فرهيخته رئيس سازمان ميراث فرهنگي است.

وي ادامه داد: موزه ايران درّودي که مرکز فرهنگي هم خواهد بود با کمک و حمايت سازمان ميراث‌فرهنگي و شهرداري تهران در آينده نزديک افتتاح مي‌شود و 200 اثر نقاشي در اين مرکز به نمايش گذاشته خواهد شد.

درودي با بيان اينکه من ارادت و علاقه خاصي به دولت آقاي دکتر روحاني دارم گفت: با چند تن از مسئولان اين دولت ديدار و گفت‌ وگو داشته‌ام و از کمک‌ها و حمايت‌هاي آن‌ها بهره‌مند هستم.

وي با اشاره به اينکه مراحل ابتدايي ساخت موزه آغاز شده است افزود: شما هم به ديدار من آمده‌ايد، بهترين روزهاي زندگي‌ام را مي‌گذرانم هميشه دوست داشتم فرزند خلفي براي ايران باشم و کار ماندگاري براي کشورم انجام بدهم.‎


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون