جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3861- تاریخ : 1395/12/18 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (چهارشنبه)

 زنگ اد‌‌‌‌‌بيات 

افتتاح نخستين نمايشگاه کتاب اروند

اولين نمايشگاه کتاب منطقه آزاد اروند در محل دائمي نمايشگاه اروند افتتاح شد.

به گزارش ايلنا، اولين نمايشگاه کتاب منطقه آزاد اروند با حضور امام‌جمعه آبادان، همايون قنواتي مديرکل فرهنگ و ارشاداسلامي منطقه آزاد اروند و جمعي از مسئولان و علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خواني در محل دائمي نمايشگاه اروند افتتاح شد.

در اين مراسم امام جمعه آبادان ضمن تشکر از سازمان‌ها و نهادهاي برگزار کننده نمايشگاه گفت: دين مبين اسلام نسبت به مطالعه و انس با کتاب تاکيد خاص دارد و همواره ما را به خواندن و مطالعه تشويق مي‌کند.

همايون قنواتي مديرکل فرهنگ و ارشاداسلامي منطقه آزاد اروند نيز در اين مراسم گفت: در اين نمايشگاه 50 هزار جلد کتاب از 212 ناشر تهران و 23 ناشر از ساير استان‌ها در 235 غرفه عرضه مي‌گردد. در اين نمايشگاه به کليه دانش‌آموزان براي خريد کتاب 50 درصد تخفيف داده مي‌شود.

وي در ادامه گفت: کتاب‌هاي عرضه شده در اين نمايشگاه در حوزه کودک و نوجوان، آموزشي، دانشگاهي، علمي، دين، فلسفه، ادبيات، رمان و شعر است.

قنواتي در پايان سخنان خود با اشاره به برنامه‌هاي جنبي که براي نمايشگاه در نظر گرفته شده است گفت: برپائي جلسات گفت و گو، بحث و تبادل نظر با حضور برخي نويسندگان و ناشران، جلسات داستان‌گويي و داستان‌خواني، جلسات نقد و بررسي موضوعي کتاب، پيش‌بيني اتاق ويژه کودکان براي کتاب‌خواني و نقاشي با حضور چند نويسنده حوزه کودک، نشست ادبيات کودک و نوجوان از جمله برنامه‌هايي است که در بخش جنبي نمايشگاه اجرا مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون