جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3823- تاریخ : 1395/11/03 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 معرفي راه‌‌يافتگان بخش مقاله‌نويسي جشنواره قصه‌گويي 

راه‌يافتگان مسابقه مقاله‌نويسي نوزدهمين جشنواره بين‌المللي قصه‌گويي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان معرفي شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و بين‌الملل کانون، گروه داوري متشکل از دکتر غلامعلي افروز، دکتر حسن دولت‌آبادي و دکتر اکرم قاسم‌پور 82 چکيده مقاله را که در مرحله اول انتخاب شده بودند، مورد بررسي قرار داد.

بر همين اساس در سطح اول، شش نفر براي ارائه مقاله در سمينار علمي جشنواره از سوي هيأت داوران معرفي شدند که از بين آنان سه نفر در رتبه‌هاي اول تا سوم قرار خواهند گرفت.

هيأت داوران در سطح دوم نيز با توجه به سطح کيفي مقاله‌هاي ارائه شده، شش مقاله را براي انتشار در کتاب جشنواره انتخاب و معرفي کرد.

اعضاي داوري همچنين در سطح سوم نيز هشت مقاله را که از ويژگي‌هاي خاصي برخوردار است را شايسته تقدير دانست.

«نقش قصه‌گويي در انتقال مفاهيم درسي به کودکان و نوجوانان»، «بررسي جايگاه و اهميت قصه‌گويي براي کودکان و نوجوانان با نياز ويژه»، «نقش قصه‌گويي در پرورش سبک زندگي اسلامي ايراني در کودکان و نوجوانان» و «جايگاه و اهميت قصه‌گويي در سنت‌ها و آيين‌هاي فرهنگي، تاريخي و بومي محلي» و «چگونگي استفاده از زبان وجودي در قصه‌گويي» محورهاي موضوعي اين مقاله‌ها هستند.

گفتني است در مجموع 162 مقاله به دبيرخانه اين جشنواره ارسال شده بود که از اين ميان 121 مقاله به مربيان مراکز کانون و 41 مقاله به مخاطبان آزاد اختصاص داشت.

نوزدهمين جشنواره بين‌المللي قصه‌گويي کانون از روز 27 بهمن تا اول اسفند 1395 در مرکز آفرينش‌هاي فرهنگي هنري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان برگزار مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون
آگهي