جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3817- تاریخ : 1395/10/26 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (يكشنبه)

 ميز خبر 

قهرماني تيم مقاومت در ليگ دسته يک تکواندو

با برگزاري رقابتهاي آخرين هفته از بيست و دومين دوره ليگ تکواندوي دسته يک جوانان و برگسالان مردان «جام نقش جهان»، تيم باشگاه مقاومت بر سکوي نخست ايستاد و تيم‌هاي شرکت پالايش نفت آبادان و منطقه آزاد ارس دوم و سوم شدند.

ديدارهاي هفته ششم و هفتم با حضور 104 هوگوپوش و در قالب 7 تيم شرکت پالايش نفت آبادان، باشگاه مقاومت، منطقه آزاد ارس، نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران، هيات تكواندوي خراسان رضوي، دانشگاه پيام نور خوزستان و باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اصفهان در خانه تكواندو برگزار شد.

در پايان اين دوره از رقابت‌ها، تيم باشگاه مقاومت با شايستگي و کسب 32 امتياز توانست براي ششمين بار بر سکوي قهرماني «جام نقش جهان» تکيه بزند.

همچنين در ديداري حساس ميان دو تيم منطقه آزاد ارس و شرکت پالايش نفت آبادان که براي کسب سکوي نايب قهرماني مبارزه مي‌کردند، تيم شرکت پالايش نفت آبادان با از پيش رو برداشتن منطقه آزاد ارس و کسب 25 امتياز و تفاضل 32 بر سکوي دوم ايستاد و تيم منطقه آزاد ارس نيز با کسب 25 امتياز و تفاضل 24 سوم شد.

تيم‌هاي نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي، باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اصفهان، دانشگاه پيام نور خوزستان و هيات تکواندو خراسان رضوي به ترتيب در جايگاه چهارم تا هفتم جدول رده‌بندي قرار گرفتند.

نتايج هفته ششم

تيم هيات تكواندو خراسان رضوي صفر – تيم شرکت پالايش نفت آبادان 8

تيم باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اصفهان 2 – تيم منطقه آزاد ارس 6

تيم نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران 8 – تيم دانشگاه پيام نور خوزستان صفر

تيم باشگاه مقاومت (استراحت)

نتايج هفته هفتم

تيم منطقه آزاد ارس 3 – تيم شرکت پالايش نفت آبادان 5

تيم باشگاه مقاومت 8 – تيم هيات تكواندو خراسان رضوي صفر

تيم نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران 5 – تيم باشگاه فرهنگي ورزشي ذوب آهن اصفهان 3

تيم دانشگاه پيام نور خوزستان (استراحت)

بهترين سرمربي:علي اشرف قنبري (باشگاه مقاومت)

فني‌ترين بازيکن: جعفر خليل زاده(باشگاه مقاومت)


ملي‌پوش قايقراني:

وضعيت تيم ملي جوانان بهتر از چند سال اخير است

ملي‌پوش قايقراني ايران معتقد است تيمهاي ملي قايقراني جوانان وضعيت بهتري نسبت به چند سال اخير دارند.

احمدرضا طالبيان‌ درباره شرايط تمرين‌هاي تيم ملي قايقراني اظهار کرد: اردوهاي تيم ملي برقرار است و ما زير نظر کادرفني تمرين‌هايمان را ادامه مي‌دهيم. فعلا در تهران هستيم و مشخص نيست که آيا برنامه‌اي براي تمرين خارج از پايتخت داريم يا نه اما فعلا در تهران هستيم و با قدرت تمرين‌هايمان را ادامه مي‌دهيم. به هر حال سال آينده مسابقات بسيار مهمي داريم که بايد براي حضور موفق در آنها آماده شويم.

طالبيان در پاسخ به اين سوال که وضعيت ورزشکاران زير 23 سال و جوانان ايران را چطور مي‌بيند؟ تصريح کرد: حضور ملي‌پوشان زير 23 سال در اردوي بزرگسالان هم براي آنها و هم براي ما خوب است و باعث پيشرفت مي‌شود. شرايطشان هم خوب است اما بايد بيشتر تلاش کنند. درباره جوانان هم همچنان در اردو هستند و مطمئنا تا قهرماني آسيا در اردو خواهند ماند. جوانان کنوني نسبت به يکي دو سال قبل شرايط بسيار بهتري دارند.


معيني:

فوتبال پايه در مسير رشد و توسعه قرار دارد

سرپرست کميته جوانان در جمع روساي کميته هاي جوانان استانها گفت: با فعاليتهاي شما در استانها و اجراي دقيق برنامه ها مي توان به آينده موفق فوتبال پايه اميدوار بود.به گزارش سايت رسمي فدراسيون فوتبال، فريدون معيني سرپرست کميته جوانان گفت: از حضورتان در اين نشست يک روزه تشکر مي کنم. بدون شک فعاليتهاي شما عزيزان باعث شده تا فوتبال پايه در مسير رشد و توسعه قرار داشته باشد و با اجراي برنامه هاي دقيق از سوي کميته جوانان استانها شاهد عملکرد مطلوبي در بخش پايه باشيم.

وي در ادامه بيان کرد: با هدف ارائه طرح استعداديابي و مسابقات در رده سني جوانان اين نشست تشکيل شده و پس از بررسي در خصوص دو موضوع فوق، جمع بندي نهايي و در نهايت اجراي برنامه ها را در دستور کاري خود قرار مي دهيم.

معيني در پايان گفت: طي هفته گذشته در سمينار دو روزه اي که به ميزباني شهر هيروشيماي ژاپن برگزار شد حضورداشتم.

در اين سمينار در خصوص اجراي طرح برنامه هاي مختلف در فوتبال جوانان صحبت و مقالاتي ارائه شد که آن را در اختيارتان قرار مي دهم تا متوجه شويد که در دنيا اهميت به بخش فوتبال در سنين پايه مخصوصا جوانان تا چه حدي مهم مثمر ثمر است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون