جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3815- تاریخ : 1395/10/23 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (پنجشنبه)

 مديرکل فرهنگي،هنري آموزش و پرورش خبر داد:
 پيش بيني شرکت4ميليون نفر در پرسش مهر 

مديرکل فرهنگي هنري وزارت آموزش و پرورش گفت:قصد داريم کنگره ملي پرسش مهر 17 رييس جمهوري را در بازه زماني 5 تا 20 اسفندماه در سالن اجلاس سران برگزار کنيم و اميداريم هماهنگي هاي لازم براي حضور رئيس جمهور انجام شود.

به گزارش پانا؛ مهدي علي اکبرزاده در دومين نشست اعضاي ستاد اجرايي پرسش مهر 17 رييس جمهور که در ساختمان علاقمندان برگزار شد اظهار داشت: اداره کل فرهنگي، هنري، اردوها و فضاهاي پرورشي آموزش و پرورش دستورالعمل اجرايي پرسش مهر 17 رياست جمهوري را از 3 مهر با امضاي وزير به استانها ابلاغ کرد.

وي افزود: دومين جلسه ستاد اجرايي پرسش مهر 17 در حالي آغاز مي شود که لينک پرسش مهر در سايت اداره کل فرهنگي هنري اردوها و فضاهاي پرورشي قرار گرفته، پوستر فراخوان پرسش مهر در اختيار استانها، دانشگاه فرهنگيان و مدارس خارج از کشور نيز قرار گرفته علاوه بر آن فرم آماري و ارزيابي عملکرد طراحي و در اختيار استانها قرار گرفت و فرم فراخوان هر خانواده پاسخ طراحي شد.

مديرکل فرهنگي، هنري، اردوها و فضاهاي پرورشي ادامه داد: هماهنگي لازم با اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران جهت تشکيل دبيرخانه تحويل آثار انجام شده و مديرکل شهر تهران به عنوان رئيس ستاد اجرايي تحويل آثار پرسش مهر معرفي شده
است.

وي گفت: البته بخشنامه پايداري که تاکيد وظايف استانها و ساير دستگاه ها در زمينه پرسش مهر است سال گذشته به استانها ارسال شده و امسال فقط بخشنامه هاي تکميلي به آنها ارسال مي شود.

علي اکبرزاده تصريح کرد: آمار حضور 28 استان به جز استان هاي بوشهر، تهران،بيش از 3 ميليون و 500 هزار نفر در پرسش مهر شرکت کرده اند و پيش بيني مي کنيم به بيش از 4 ميليون نفر برسد که در دوره ابتدايي اول 164 هزار و 555 نفر ، ابتدايي دوره دوم 741 هزار و 299 نفر ، متوسطه اول 548 هزار و 443 نفر ، متوسطه دوم 436 هزار و 986 نفر ، دانشجومعلمان 89 هزار و 34 نفر و تعداد خانواده هاي شرکت کننده 1 ميليون و 250 هزار نفر بوده است.

علي اکبرزاده افزود: تاريخ تحويل آثار از 25 تا 27 دي ماه در کانون فرهنگي تربيتي شهيد مفتح شهرتهران انجام مي شود که بلافاصله پس از تحويل آثار نمايشگاه کوچکي در کانون مفتح برگزار خواهد شد .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون