جستجوي پيشرفته برو
 درخواست اشتراکارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
نسخه شماره 3754- تاریخ : 1395/08/05 - اولين روزنامه جوانان و نوجوانان ايران (چهارشنبه)

 امضاي تفاهم‌نامه همکاري کانون و سازمان فرهنگي‌تفريحي شهرداري بوشهر 

 
با هدف گسترش دامنه پوشش فعاليت‌هاي فرهنگي مناسب، و با توجه به اهميت و ضرورت تعامل دستگاه‌هاي فرهنگي، يک تفاهم‌نامه همکاري بين کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان بوشهر و سازمان فرهنگي تفريحي شهرداري منعقد شد.

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان بوشهر، اين تفاهم‌نامه همچنين به منظور ايجاد مشارکت و بهره‌گيري بهينه از امکانات و توانايي‌هاي موجود و تحقق اهداف مشترک به امضاي طرفين رسيده است.

زهره عالي‌نسب مدير کل کانون و فاطمه صفرزاده به نمايندگي از سازمان فرهنگي و ورزشي شهرداري بوشهر اين تفاهم‌نامه را امضا کرده‌اند.

به گفته مدير کل کانون استان، اين تفاهم‌نامه در بندهاي مختلفي تنظيم گرديد که موضوع اصلي آن عبارت است از ترسيم چارچوب و تنظيم شيوه‌ها و زمينه‌هاي همکاري مشترک در حوزه فعاليت‌هاي فرهنگي، به ويژه با تسهيل دسترسي کودکان و نوجوانان و مناطق حومه شهري به کتاب‌ها و محصولات فرهنگي و سرگرمي سازنده توليد کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان و نيز فراهم کردن امکان اجراي فعاليت‌هاي فرهنگي، هنري و کتاب‌رساني در مدارس حومه شهري در سطح شهرستان بوشهر است.

وي مهم‌ترين بخش اين تفاهم‌نامه را واگذاري يک واحد ساختمان از سوي موسسه فرهنگي شهرداري به کانون پرورش فکري جهت راه‌اندازي مرکز فرهنگي‌هنري شماره يک عنوان کرد.

اين تفاهم‌نامه در 4 ماده و 13 بند منعقد شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
اجتماعي
جوان و جامعه
تلخند
ورزشي
گالري
بچه هاي مدرسه
ادبيات نوجوان
كانون